1

طراحی و ساخت دستگاه بسته بندی اتوماتیکمشاوره
مهم ترین بخش خدمات به مشتریان ارائه مشاوره در جهت آشنایی و انتخاب محصول و خدمات می باشد ،که این امر جزء وظایف کارشناسان سازمان در تمام رده ها می باشد .مهم ترین عوامل موثر بر رضایت مشتریان ارائه سه پارامتر قیمت،کیفیت و خدمات می باشد،لذا با مشاوره به صورت ترجیحا حضوری هم می توان نیازهای مشتری را تبدیل به مشخصات فنی و در نهایت محصول و خدمات مورد نیاز کرد .در واقع تکنیک مشاوره چگونگی کمک نمودن به مشتریان از کمترین زمان و کمترین هزینه ممکن می باشد .
خدمات مشاوره ای می تواند از ابتدای موضوع یعنی اولین دیدار تا تحویل ،نصب،راه اندازی ،گارانتی و سایر خدمات مورد نیاز می باشد .این یک شرایط برد-برد است ،زیرا علاوه بر مشتریان که نیازمندی های تعریف شده آنها برآورده شده سازمان نیز یک مشتری راضی پیدا کرده که مجددا نسبت به خرید یا ارائه خدمات اقدام خواهد نمود .
  دستگاه به صورت اتوماتیک عمل نموده ابتدا رول پلاستیکی استایرین ،PVC، پلی آمید یا هر نوع ورق پلاستیکی فرم پذیر دیگری را به صورت ظروف طبق قالب نصب روی دستگاه شکل می  دهد.سپس بنا به نوع محصول به صورت دستی و یا پرکن اتوماتیک عمل پرنمودن محصول انجام شده و درب بندی و برش کامل ظرف به شکل دلخواه صورت می پذیرد.
این دستگاه اتوماتیک جهت بسته بندی انواع محصولات پزشکی بوده و می توان انواع محصولات غیر پزشکی را نیز با آن بسته بندی نمود.
سیستم درجه حرارت آن از نوع پروفشنال بوده و توسط سیستم خاصی درجه حرارت را به صورت یکنواخت کنترل می نماید.اپراتوری دستگاه آسان و کلیه پارامتر های زمان بندی قابل دسترس و تغییر می باشد.

اطلاعات تماس

 • آدرس : تهران ، کيلومتر11بزرگراه فتح (جاده قديم کرج) ، سه راه شهريار ، جاده شهريار ، بعد از کارخانه ايران ياسا ، نرسيده به سعيد آباد ، شهرک صنعتي گلگون ، بلوار ميلاد جنوبي ، پلاک 14
  تلفن: 02165611247-02165611248
  نمابر: 02165611247
  تلفن همراه: 09123604026
  تلگرام :09023606026
  ايميل : info@niamsh.com