1

طراحی و ساخت سیستم های هواساز هایژنیکمشاوره
مهم ترین بخش خدمات به مشتریان ارائه مشاوره در جهت آشنایی و انتخاب محصول و خدمات می باشد ،که این امر جزء وظایف کارشناسان سازمان در تمام رده ها می باشد .مهم ترین عوامل موثر بر رضایت مشتریان ارائه سه پارامتر قیمت،کیفیت و خدمات می باشد،لذا با مشاوره به صورت ترجیحا حضوری هم می توان نیازهای مشتری را تبدیل به مشخصات فنی و در نهایت محصول و خدمات مورد نیاز کرد .در واقع تکنیک مشاوره چگونگی کمک نمودن به مشتریان از کمترین زمان و کمترین هزینه ممکن می باشد .
خدمات مشاوره ای می تواند از ابتدای موضوع یعنی اولین دیدار تا تحویل ،نصب،راه اندازی ،گارانتی و سایر خدمات مورد نیاز می باشد .این یک شرایط برد-برد است ،زیرا علاوه بر مشتریان که نیازمندی های تعریف شده آنها برآورده شده سازمان نیز یک مشتری راضی پیدا کرده که مجددا نسبت به خرید یا ارائه خدمات اقدام خواهد نمود .
  هواساز هایژنیک  Air Handling Unit دستگاهی است که امکان تامین دمای مناسب در کلیه فصول سال توسط تولید هوا با دمایی متناسب با شرایط طرح داخل دارا می باشد. با توجه به کاربر یهای خاص پروژه، شرایط استفاده و طراحی این دستگاه نیز می بایست تغییر کند. همانگونه که پیش تر پروژ ههایی خاص تحت عنوان اتاق تمیز Clean Room معرفی گردیده دستگاه هواساز نیز به منظور تامین شرایط خاص این طیف از پروژه دچار تغییراتی خواهد شد که در ادامه ذکر می گردد:
ویژگی های خاص اتاق تمیز، دستگاهی را طلب می کند که قابلیت فراهم آوردن شرایط مطلوب آن را دارا باشد. فیلتراسیون بسیار قوی، تامین 100 ٪ هوای تازه، تعمیرات و نگهداری ساده، امکان شستشوی دستگاه به راحتی، عدم تولید گرد و غبار، ایزولاسیون قوی به منظور عدم ورود و تداخل هوای رفت Supply و برگشت Return و ... از جمله ویژگی های این دستگاه ها می باشد. دانش تولید دستگاه هایی از این دست در انحصار تعداد محدودی از کشورهای دنیا می باشد. 

اطلاعات تماس

 • آدرس : تهران ، کيلومتر11بزرگراه فتح (جاده قديم کرج) ، سه راه شهريار ، جاده شهريار ، بعد از کارخانه ايران ياسا ، نرسيده به سعيد آباد ، شهرک صنعتي گلگون ، بلوار ميلاد جنوبي ، پلاک 14
  تلفن: 02165611247-02165611248
  نمابر: 02165611247
  تلفن همراه: 09123604026
  تلگرام :09023606026
  ايميل : info@niamsh.com